Twoja strona

Dokonałeś/aś właściwego wyboru!
Zdecydowałeś/aś, że chcesz mieć swoją stronę internetową!
 

Nie masz zbyt dużej wiedzy w tym temacie, przeglądasz oferty różnych firm i masz w głowie jeszcze większy chaos.  Jedni przekonują Cię że tylko strona “napisana od zera” jest czegoś warta, inni, dają do wyboru szablon, w który chcą “wkleić” Twoją firmę.

My proponujemy Ci “złoty środek” czyli strony modułowe. Strony zbudowane ze stałych elementów, ale  bardzo dokładnie spersonalizowane. Są wykonywane szybciej (ale nie w 24 h) i taniej (ale nie za 150 zł)

Strona internetowa ma spełnić określone zadanie – Klient ma się dowiedzieć, że Twoja firma istnieje i skorzystać z jej usług.
Ma być Twoją ciągle aktualną i dynamiczną  wizytówką w internecie.

Co zyskujesz?

Lepszy wizerunek

Nowych klientów

Satysfakcję

Wzrost przychodów

tarcza-cel

Warto na wstępie twardo zaznaczyć pewien fakt, który nie zawsze jest oczywisty!  –  stronę robimy dla KLIENTÓW, a nie dla siebie! My swoją firmę i swoje usługi znamy, klient często dopiero ma się tego dowiedzieć!

Użytkownik trafił na Twoją witrynę, bo czegoś konkretnie poszukuje i masz tylko chwilę, żeby się upewnił, że TY spełnisz  JEGO OCZEKIWANIA. Strona oczywiście musi się nam podobać, być w odpowiedniej kolorystyce itd, ale przede wszystkim musi być czytelna i funkcjonalna dla naszych potencjalnych klientów!
Co z tego, że będzie ładna, jeżeli np. kontakt do firmy będzie niewidoczny? Albo w zamian na super nowoczesny design zagubimy istotę i nie napiszemy dokładnie o swojej ofercie?

funkcjonalna
przejrzysta
nieresponsywna
niezoptymalizowana

Twoją nową i funkcjonalną  wykonamy my, ale oprócz tego, że będzie prosta i  przejrzysta to będzie też spełniała wszelkie wymogi techniczne, które kryją się pod terminami:
> RESPONSYWNOŚĆ  – to znaczy, że będzie się “składać” do rozdzielczości urządzeń mobilnych, czyli ładnie wyświetlać nie tylko na komputerach, laptopach, ale także tabletach i smartphonach
> OPTYMALIZACJA SEO –  dzięki odpowiednim tytułom, opisom i  strukturze będzie dobrze oceniana w wyszukiwarce GOOGLE

Pamiętaj!

Szansa na pierwsze wrażenie jest TYLKO JEDNA

Jak powstaje strona?

Strony modułowe

Strona modułowa pozwala na łączenie, przestawianie elementów składowych strony, nie wymaga każdorazowo pracy programisty – przez co można ją zrobić szybciej i taniej! Podstawowe moduły na stronie  to:
⇒ NAGŁÓWEK – logo, nazwa firmy,  adresy i telefony, menu strony, odnośniki do Social mediów,
⇒ TREŚĆ   – opisy, galerie, przyciski zachęcające do działania (CTA), formularze kontaktowe, mapy,
⇒ STOPKA  – nawigacja strony, powtórzone dane kontaktowe